Úvod    Škola    Domov mládeže    Kontakty    eduroam    GDPR    Odkazy   Pošta    Suplování 
  
Úvod »skola »vyuka »prijimacky

Přijímací zkoušky nanečisto


Informace k přijímacím zkouškám nanečistoPro přihlášení je nutno poslat e-mail na adresu: skola@soscb.cz, do kterého napište název oboru, na který se chcete hlásit, Vaše jméno a příjmení a předmět (CJL, MAT)K přijímacím zkouškám si přineste psací a rýsovací potřeby. Přijímací zkoušky nanečisto jsou zcela zdarma a vyhodnoceny budou ihned po vypracování testů. Přihlášky ke vzdělávání můžete odevzdat zkoušejícímu nebo na sekretariátu školy v tento den.

Odesláním přihlášky jste automaticky přihlášení ke zkouškám nanečisto. Došlé e-maily nepotvrzujeme, ale týden před zkouškami obdržíte na tyto adresy další pokyny ke zkouškám.

Dne 18. 1. 2023 se koná také pravidelný Den otevřených dveří (prohlídka školy) od 14 do 17 hodin.


Vážená uchazečko,
Vážený uchazeči,

přijímací zkoušky nanečisto si můžete vyzkoušet z předmětu matematika a český jazyk. Testy jsou sestaveny podobně jako ostré zkoušky obsahem i formátem. Ke zkouškám si přineste psací a rýsovací potřeby. Kalkulačky, mobilní telefony nebo chytré hodinky nejsou povoleny používat.

Od 14:00 hodin - test z matematiky 70 minut. Od 15:30 hodin - test z českého jazyka 60 minut.
Mezi jednotlivými testy bude cca 10 - 15 minut přestávka.
Předpokládané ukončení testů po 16:30 hodin.
K testům mohou přijít také uchazeči, kteří se nestihli nebo zapomněli přihlásit. Pokud to bude možné, žádáme Vás o nahlášení zájemce alespoň telefonicky na tel. 387 924 111 nebo se dostavte dříve a oznamte dozoru, že nejste přihlášeni, abychom mohli doplnit testy.
Přejeme všem uchazečům hodně štěstí u přijímacích zkoušek